Kasko Fiyat Hesaplama 2016

KASKO YAPTIR KAFAN RAHAT ETSİN

Kasko sigortası, bir mal sigortası türü olarak, motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında çalınması, herhangi bir hasara uğraması, yanması, herhangi bir parçasının yanması ve buna benzer durumlar için zararın karşılanması için yaptırılan sigortadır. Zorunlu trafik sigortasından ayrı olarak, karşı taraftaki aracın hasarını değil, sigorta yaptıran kişinin aracını teminat altına almak için yaptırılır ve zorunluluğu yoktur.

Günümüzde araç fiyatları ve trafik koşulları göz önünde bulundurulduğunda, kasko sigortası yaptırmak oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bin bir emek harcayarak ve masraf ederek aldığınız aracınızın, kazalar ve çalınma riskine karşı sigortalı olması, hiçbir şekilde gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacaktır.

kasko-nedir

Kasko sigortası, isteğe bağlı bir sigorta olduğu için, sigorta tutarı da sizin anlaşma yaptığınız sigorta şirketine göre değişiklik gösterecektir. 2016 yılı kasko fiyatını hesaplatmak istiyorsanız değişik firmaların size en uyan kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kasko sigortasında poliçe bedeli, aracın hasar alıp almaması, modeli, bulunduğunuz şehirdeki risk oranları gibi çok farklı değişkenler üzerinden hesaplanır. Yeni ve motor hacmi büyük bir aracın sigorta bedeli daha yaşlı ve düşük motor hacimli araçlara göre elbette daha fazla olacaktır.

kasko-fiyati-nasil-hesaplanir

2016 yılında kasko fiyatınızı hesaplatmak istiyorsanız, öncelikle eski firmanızla görüşmenizi önerebiliriz. Firmalar, müşteri kaybetmemek için oldukça avantajlı kampanyalar ve poliçe bedelleri teklif edebiliyor.

Aracınızın başına bir şey geldiğinde daha büyük masraflar ödememek için 2016 yılında kasko sigortanızı yaptırın.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.