Kasko Sigortasında Eklenebilecek Teminatlar Hangileridir?

2017 yılında da kasko sigortası araç sahiplerinin en büyük kurtarıcısı olacaktır her geçen yıl kaskoya olan ilgi ve alaka da artmaktadır. Araç sahipleri kendileri için çok değerli olan araçlarının başına bir şey gelmesi halinde ortaya çıkan zararı telafi etmek adına kasko sigortası yaptırmaktadır.

Kasko sigortası zorunlu değildir ancak günümüz şartlarını düşündüğümüzde lüks olmaktan çıkmış ihtiyaç haline gelmiştir. Kasko yaptırmak istediğinizde mutlaka ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmeniz gerekir yani çok sık araç kullanan biriyseniz geniş kasko ve ek teminatlarla aracınızı daha çok güvence altına alabilirsiniz aracınızı çok az kullanan biriyseniz de dar kasko yaptırarak belli başlı durumlara karşı güvence altına almış olursunuz. Ek teminatlar sizi çok geniş kapsamlı olarak güvence altına alır belli başlı durumları da poliçenize katmış olursunuz.  Ek teminatlar arasında ferdi kaza teminatı, ferdi kaza deprem teminatı, sel ve su baskını teminatı, deprem, yanardağ, yangın teminatı, yardım hizmet paketi teminatı, kullanım kaybından kaynaklı teminat, eskime payına özel düşmeme temanı, enflasyon farkına yönelik teminat ve hukuksal yardım teminatı vardır.

Sizler durumunuza göre ya da tercihlerinize göre bunlar arasından sizlere uyan seçenekleri seçebilirisiniz. Tabi bu ek teminatların size bir takım maddi yansımaları olacaktır ne kadar çok ek teminat seçer ve poliçenize ekletirseniz prim tutarlarınız o kadar yüksek olur.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.