Kaskoda Yeni Dönem Neler Getiriyor?

Kaskoda yeni dönem sürekli olarak insanlara bir şeyler getiriyor çünkü eskiden daha dar bir kasko modeli varken günümüzde artık iyice genişlemiş durumda. Bunu tam kasko şeklinde de görebiliyoruz. Kasko insanları trafikteyken rahatlatan en önemli güvencelerin başında geliyor bugün ülkemizde zorunlu olmamasına karşın bilinç giderek artıyor ve de neredeyse kaskosuz bir araç kalmayacak orana yaklaşılmış durumda.bunun aslında iki nedeni var diyebiliriz bunlardan birincisi insanların alım güçlerinin biraz daha rahatlamış olması ikincisi de bu alım gücüne bağlı olarak araçların giderek lüks bir hale gelmesi ve olası kaza durumlarında tamir masraflarının kasko masraflarının çok fazla Üzerine çıkıyor olması.

Sonuç olarak iki türlüde olsa insanlar kendilerini geliştirebiliyor ve yeniliğe ayak uydurabiliyorlar.  Bu yalnız kasko alanında değil araçlarda konfor anlamın da da bu şekilde demek daha doğru olacak. Büyük bir bölümümüz artık araç seçerken onun yalnızca kaportasına bakarak yetinmiyoruz bunun ne denli yanlış olduğunu da anlamış gibi görünüyoruz. Bizim için önemli olan sadece kaportanın görünümü değil beraberinde aracın iç konforu ve de sürüş konforu gibi seçeneklerde ön plana çıkmakta.

Kasko şirketleri bu durum karşında insanlara ekstra hizmetler de sunabiliyorlar örneğin ek teminat doğrultusunda araçtaki sonradan ilave edilen bir bölüm teminat altına alınabiliyor. Bu eskiden gereksizmiş gibi görünse de şu an bizim menfaatimize olduğu da anlaşılmış durumda sonuç olarak lüks araçlarımız noktasında kasko olmazsa olmaz başlıklarımızdan bir tanesi olmalıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.