Mapfre Genel Sigorta Kaskojet

Mapfre Genel Sigorta’nın genişletilmiş kasko ürünü “KaskoJet”, düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. Mapfre Genel Sigorta CEO’su Serdar Gül ve reklam kampanyalarının yeni yüzü Sertab Erener’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda, KaskoJet’in sektörde bir ilk olduğu vurgulandı.

Mapfre Genel Sigorta, yeni kasko ürünü KaskoJet’i tanıtmak için bir basın toplantısı düzenledi. Swissotel Bosphorus’ta gerçekleşen ve büyük ilgi gören toplantıda Mapfre Genel Sigorta CEO’su Serdar Gül ile reklam kampanyalarının yeni yüzü olan ünlü şarkıcı Sertab Erener, hem KaskoJet’i anlattılar hem de basının sorularını yanıtladılar.

1 Nisan 2013 tarihinde yürürlüğe giren kasko genel şartlarındaki değişikliklerden sonra piyasaya sürülen ilk kasko ürününün KaskoJet olduğunu ifade eden Serdar Gül, aynı zamanda KaskoJet’in süresiz yedek araç hizmeti vermesiyle de sektörde bir ilk olduğunu açıkladı. Henüz her ilde satışa sunulmayan KaskoJet’in servis ağını yaz sezonunda tüm Türkiye’ye yayacaklarını söyleyen Gül, “KaskoJet, genişletilmiş kasko türünde bir ürün ve geleneksel kaskoya göre yüzde 30 daha ucuz. Bu ürünümüzde de aracın bir parçasının değişmesi gerektiğinde öncelikli olarak orijinal parça kullanıyoruz” dedi.

SERTAB ERENER: BAŞARILI BİR KAMPANYA OLDU

Reklam filmlerinde rol alan Sertab Erener, Mapfre Genel Sigorta’yla oldukça güzel bir çalışma süreci paylaştıklarını belirterek, “Diğer insanlar gibi sigortaya çok da uzak değilim. Sonuçta ben de kendimi, geleceğimi ve sahip olduklarımı güvence altına alma ihtiyacı hissettiğim için sigorta yaptırıyorum” diye konuştu. “Bu süreçte bana güvendikleri ve sesimle markalarını bir araya getirdikleri için Mapfre Genel Sigorta’ya çok teşekkür ederim. Başarılı bir kampanya hazırladığımıza inanıyorum” diyen Erener, reklam müziğini besteleyen Demir Demirkan’a da teşekkürlerini iletti.

Kampanyalarının haziran sonuna kadar devam edeceği, sonra eylülde tekrar başlayacağı bilgisini veren Serdar Gül, “2014 yılının sonuna kadar başka reklam filmleri ve başka konular üzerinde de Sertab Hanım’la birlikte çalışma kararı aldık. Sertab Hanım’la birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. Kendisi kabul ettiği sürece Mapfre Genel Sigorta’nın reklam yüzü olmaya devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

SEKTÖRDE BİR İLK

1 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan yeni kasko genel şartlarına uygun olarak Mapfre Genel Sigorta tarafından geliştirilen KaskoJet, genişletilmiş kasko teminatlarıyla tüm sigortalıların beğenisine sunuldu. Sektörde birçok ilki içinde barındıran ve binek tarzı araçlar için oluşturulan KaskoJet, aracın onarımı süresi boyunca yedek araç hizmeti sağlıyor ve standart ürüne göre çok daha uygun primli kasko sunuyor. Ayrıca KaskoJet, sigortalılarına sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve hızıyla Mapfre Genel Sigorta’nın hizmet kalitesini gösteriyor.

Hasar onarımlarında en az araç sahibi kadar araca özen gösteren Mapfre Genel Sigorta, her yıl denetimden geçen ve konusunda uzman personeliyle KaskoJet anlaşmalı servislerinde, araç onarımında KaskoJet sigortalılara kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı hedefliyor. KaskoJet anlaşmalı servislerinde onarımı yapılan araçlara ömür boyu onarım garantisi veriliyor ve orijinal yedek parça kullanıyor. KaskoJet anlaşmalı servislerine gelen araçların ayrıca poliçe süresindeki ilk hasarlarında hasarsızlık indirimi korunuyor.

KaskoJet anlaşmalı servisleri içerisinde yer alan Genel Servis, Türkiye’de, 2012 yılında 25 bin metrekarelik bir alanda ve toplam 145 çalışanıyla 6 büyük şehirde 12 binin üzerinde araç tamirini gerçekleştirdi. Mapfre Genel Sigorta’nın yüzde 51 hissesini satın aldığı Genel Servis, oto tamirlerinde en yüksek kalite standartlarını yakalamak amacıyla sürekli bir iyileştirme süreci içerisinde yüksek teknolojili ekipmanlarıyla donatılıyor.

ÖMÜR BOYU ONARIM GARANTİSİ

Genel Servis, Mapfre Genel Sigorta sigortalılarına yüksek kalitede hizmet sunabilmek için her yıl uluslararası otoriteler tarafından oto onarımı konusunda denetimden geçiyor, tüm faaliyetlerinde dürüstlük, bütünlük ve şeffaflık ilkelerine dayanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çalışıyor. Genel Servis, istasyonlarında müşteri memnuniyeti anketleri yapılarak sigortalılarına en yüksek kalitede hizmet sunmak ve memnuniyeti artırmayı da hedefliyor.

Mapfre Genel Sigorta’nın KaskoJet ürünü, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve hasar onarımı için KaskoJet servislerinde giden sigortalılarına aracın onarımı süresi boyunca yedek araç hizmeti sunuyor. KaskoJet, avantajları ve genişletilmiş teminatlarının yanı sıra, piyasadaki diğer standart kasko ürününe nazaran daha uygun primli kasko çözümünü sigortalılarına sunuyor. KaskoJet’te fiyatlar geleneksel kaskoya göre yüzde 30 daha ucuz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.